שכונת הרצליה פיתוח

שכונת הרצליה פיתוח

כמשרד לתיווך נדל"ן בהרצליה פיתוח בחרנו להתמקד בנכסי יוקרה מיוחדים וללוות לקוחות מיוחדים באופן דיסקרטי בתהליך מכירה או קניה של וילות או בתי יוקרה. אנו מבינים את החשיבות בשמירה על פרטיותכם ואני, עידן אבו, בעל המשרד, זמין עבורכם בכל עת לשירות אישי, אדיב ומקצועי. תוך שמירה על סודיות מקצועית מתבקשת. 

תוכן עניינים - שכונת הרצליה פיתוח

שכונת הרצליה פיתוח - יוקרה מעל הכל!

שכונת הרצליה פיתוח הנה שכונת יוקרה השוכנת בחלקה המערבי של הרצליה , בסמוך לחופי הים התיכון. בהרצליה פיתוח, תמצאו בין מגוון בתי היוקרה המתנוססים ברחובות הראשיים והנסתרים, גם דירות מגורים, מסחר , פנאי וספורט ואפילו מלונאות ענפה, בעיקר בקו החוף.

שכונת הרצליה פיתוח, מושכת אליה אוכלוסייה אמידה, משקיעים, תושבי חוץ ומשפרי דיור מאזור השרון והרצליה ובין היתר תיירות לאורך כל ימות השנה ובעיקר בקיץ.

הרחוב היקר בישראל נמצא בהרצליה פיתוח – רחוב גלי תכלת, שם תמצאו נכסי יוקרה המאכלסים כמה וכמה מהאנשים העשירים בישראל. עם נוף לים ובתי שגרירים. רחוב גלי תכלת מתחבר בסופו עם כיכר דה שליט, המסתעפת בין אזור המלונאות, המגורים, המסחר, בתי הקפה והפנאי שיש לשכונת הרצליה פיתוח להציע. 

נכסים בשכונת הרצליה פיתוח

חינוך

מבחינת חינוך, בהרצליה פיתוח בית ספר "סמדר" הממוקם על רחוב וינגייט, וגובל ברחובות מדינת היהודים ואלכסנדר ינאי ממערב.

מגורים בשכונה

אם הנכם מעוניינים ברכישת נכס בהרצליה פיתוח או אם הנכם מחפשים לרכוש, לשכור או להתגורר באחד מבתי המלון על קו החוף, למשל ברחוב רמת ים הרצליה, ישנם מספר בתי מלון משולבי מגורים – מלון השרון הרצליה, מלון דניאל, מלון אוקיינוס ובנייני מלונאות נוספים שונים, גם בחלקה הדרומי של הרצליה, המרינה הרצליה, מאפשרים השכרת דירות נופש לתקופות קצרות.

רחובות בהרצליה פיתוח

בין רחובות שכונת פיתוח ניתן למנות את הרחובות היקרים והמבוקשים ביותר כמו רחוב הקידמה, רחוב האשל, חבצלת השרון ורחוב קפלן ובכלל, הרחובות המערביים מרחוב הנשיא יצחק בן צבי, נחשבים למבוקשים יותר ויקרים מעט יותר מהרחובות המזרחיים. אפשר לומר כי ככל שמתרחקים בתוך שכונת פיתוח לכיוון כביש החוף, מחירי הנכסים משתנים שכן, הקירבה לים מהווה פרמטר מרכזי בתמחור נכסי יוקרה בהרצליה פיתוח.

בין תושבי השכונה ניתן להבחין בשגרירויות זרות, נציגי חברות עסקיות זרות ותושבי חוץ לצד אנשי עסקים ישראלים ומשפחות אמידות.

לסיכום:

הרצליה פיתוח מהווה את אחד משכונות היוקרה הוותיקות בישראל וממשיכה להנות ממוניטין מוצלח ויציב של ביקושים ערים לאורך השנים האחרונות.

אני מאמין ששכונת הרצליה פיתוח, היא לא רק שכונת יוקרה, אלא מיקום הרמוני בין העירוניות שיש לעיר הרצליה להציע לבין הקסם של חופי הים של הרצליה, עורקי התחבורה והנגישות לכיוון תל אביב

ובעיקר בשל מחסור בעתודות קרקע במרכז הארץ, אין ספק שפניה של שכונת הרצליה פיתוח לשנים הבאות מסמנות טוב.

idan passport
השאירו פרטים ונחזור בהקדם