שכונות בהרצליה

אנחנו מבינים באמת מה יש לעיר הזו להציע

העיר הרצליה לאורכה ולרוכבה מתאפיינת באיכות תושביה לצד איכות תשתיות עירוניות ופיתוח סביבתי אזורי מהטובים בארץ. לאור יתרונותיה ומאפייני העיר, הרצליה נמנית כאחת הערים המבוקשות בישראל למגורים, למחייה ולעסקים. הרצליה מאופיינת בקרבה אופטימלית לצירי התחבורה המרכזיים, וגובלת בתל אביב בדרום מערב העיר, ברמת השרון בדרום וברעננה בצפון העיר. כך גם היישוב כפר שמריהו ויישובי המועצה האזורית חוף השרון, גובלים בחלקה הצפוני של הרצליה, אך המיוחד שבעיר נובע מגישה רוחבית לחופי הים של הרצליה לכל אורכה המערבי של העיר. כיום אוכלוסיית הרצליה מונה כ104,000 אלף תושבים ואנו צופים התפתחות וצמחיה נוספים גם בעתיד.

מאחר ואנו בסוכנות הנדל"ן ריל REAL Herzliya חיים ונושמים את הרצליה על כל שכונותיה ורחובותיה, בחרנו להנגיש גם אליכם את כל הטוב הזה באופן מתומצת כך שתוכלו להינות, לחוות ולטעום את העיר דרך אתר זה.

בין אם אתם מתבלטים היכן להתגורר בעיר הרצליה או בין אם מעניין אתכם איזה שכונות קיימות בעיר הרצליה, סוכנות הנדל"ן ריל הרצליה, הכינה לכם טעימה קטנה של שכונות העיר הרצליה ואנו נשמח לעמוד לסייע גם לכם בהחלטה היכן לגור בהרצליה ואיזו שכונה הכי תתאים לכם למגורים, השקעה, עסק וכיוצא בכך.

בשנים האחרונות ליוונו עשרות בעלי נכסים במכירת דירות ונכסים בהרצליה ובעזרת השידוכים הנדל"ניים שלנו, עזרנו לעשרות משפחות שהגיעו אלינו מערים אחרות ואפילו מחו"ל, לרכוש בתים ודירות בעיר הרצליה.
נשמח לעמוד לשירותכם תמיד,
עידן אבו וצוות ריל הרצליה – בית אמיתי לנדל"ן

מכירת או קניית נכס בהרצליה מתחילה עם REAL – בית אמיתי לנדל"ן.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן
סגירה

הטופס נשלח בהצלחה! אנו נחזור אליכם בהקדם

עד אז, אפשר לפנות אלינו גם ב- Whatsapp