שכונת הרצליה ב'

שכונת הרצליה ב'

דירות למכירה בהרצליה ב' נהיו מוצר מבוקש מאוד בקרב לקוחותינו. רק השנה מכרנו כבר 2 נכסים בבלעדיות ובמחירי שיא בשכונת הרצליה ב'. אם הנכם חושביםלמכור וברצונכם להפיק את המירב מתהליך המכירה. לנו יש את הכלים והיכולות להוביל עבורכם מכירה מוצלחת מא' עד ת'.

תוכן עניינים - הרצליה ב'

שכונת הרצליה ב'

במרוצת השנים, צברה שכונת הרצליה ב' מוניטין רב בקרב האוכלוסייה האמידה, משפרי דיור ואפילו תושבי חוץ. שכונת הרצליה ב' נהנית מקרבה מרבית לשכונת הרצליה פיתוח, חופי הים של הרצליה, למרינה הרצליה, קניון שבעת הכוכבים , פארק הרצליה , מחלף הסירה, כביש החוף והיציאות מהעיר לכיוון תל אביב ויישובי האזור.

כמו כן, בית ספר ברנדיס, הנו בית ספר יסודי מהמבוקשים בעיר. בית הספר יושב על גבעה ובהחלט ניתן להרגיש את האופי המיוחד של השכונה עוד מילדות.

עוד בשנות ה-60 הוקמה שכונת הרצליה ב', שם היה בעיקר אדמות. לאחרונה הופשרו מאות דונמים של קרקעות ומגרשים לבניה בהרצליה ב' והם הפכו למבוקשים במיוחד לבניית צמודי קרקע, וילות ואפילו דירות יוקרה.

הרצליה הילס

פרויקט הרצליה הילס, הינו בפרויקט מגורים יוקרתי וייחודי בהרצליה המונה כ-600 דירות ב-6 בניינים בני 18 קומות לצד 4 בנייני בוטיק בני 4 קומות. פסיעה מהרצליה פיתוח, הרצליה ב' כפר שמריהו, קניון שבעת הכוכבים, מחלף הסירה, כביש 2 ועורכי התחבורה המובילים לתל אביב וכמובן, נגיש לחופי הים של הרצליה, פארק הרצליה, פארק גליל ים ועוד. 

לפרויקט Herzliya Hills יש המון מה להציע. במיוחד לאוהבי החיים הטובים. ככה זה שבהילס תמצאו קאנטרי קלאב, מסעדות, בתי קפה, סופר משובח ועוד. 

חברת אזורים בשיתוף פעולה עם חברת עופר אחזקות, הקימו את פרויקט הרצליה הילס ובו הציעו מגוון דירות מרשים. החל מדירות 3 חדרים הבנויות כ-90 מ"ר בסטנדרט גבוה ועד דירות גן יוקרתיות ופנטהאוזים מרשימים הצופים לים ולנוף ההרצלייני.

כל דירה בהילס מנוהלות על ידי חברת ניהול ודיירי מתחם הילס נהנים מבריכת שחיה מקורה עם גג נפתח, חדר כושר ועוד.

פרויקט הרצליה הילס הציב סטנדרט מרשים של שילוב אדריכלי ייחודי לצד חווית מגורים מרשימה.

מחפשים לרכוש או למכור דירה בהרצליה הילס? משרדנו REAL Herzliya BY Idan Abu מתמחה במכירת דירות בהרצליה הילס. 

תמיד לשירותכם,

עידן אבו וצוות REAL משרד תיווך נדל"ן בהרצליה.

 

idan passport
השאירו פרטים ונחזור בהקדם