שכונת נחלת עדה - הרצליה

שכונת נחלת עדה הרצליה

שכונת ניחלת עדה הוקמה במהלך שנות ה-40 , בה שיכנו תחילה עולים ושימשה אמנם כמעברה. אולם, כיום אין זכר לתקופה זו אך האופי הכפרי, הפסטורלי והמיוחד של השכונה עדיין אופף את כל רחובותיה ותושביה.

 

תוכן עניינים

יתרונות המגורים בשכונת נחלת עדה

רבים מתושבי הרצליה ותושבים מערים סמוכות הבינו את הפוטנציאל הגלום במגורים באזור כמו נחלת עדה, בה השטחים נרחבים, האפשרויות רבות והמחירים בשנים האחרונות היו נוחים מספיק כדי להקים בית בהרצליה, בשכונה משפחתית כמו נחלת עדה.

אפשר לומר כילשכונת נחלת עדה, אופי קיבוצי מיוחד. שלא כמו קיבוץ גליל ים הרצליה, שם לא ניתן להתקבל ולהקים בית פרטי בקלות, דוקא נחלת עדה מהווה אפשרות לחווית מגורים כפרית פסטורלית לא פחות.

מאפייני השכונה

עם סיור בשכונת נחלת עדה, תרגישו כמו בעיירה, הכל מוקף שדות וירוק והאזור פשוט קוסם. אין תחושה של עיר בתוך השכונה, יותר של קיבוץ או מושבה. 

את הבתים הישנים כבר החליפו וילות פאר נרחבות. ללא ספק מדובר בשכונה בעלת אופי כפרי, מעט יוקרתי ויחודי.

מיקום שכונת נחלת הרצליה

הייחוד של השכונה בין היתר נובע מנגישותה להרצליה הירוקה המערבית, אזור הבינתחומי, ובתי הקפה של אלתרמן הרצליה ממש מעבר לכביש.

המרחק הקצר מדרך הבריגדה היהודית הרצליה, מאפשר הגעה ביתר קלות ליציאות לכיוון כביש 531, הסמוך למתחם אשרמן, ומנגד, נסיעה לכיוון מערב תוביל אתכם לכיוון כפר שמריהו מימין, שכונת הרצליה ב' משמאל ואם תמשיכו ישר, תגיעו להרצליה פיתוח וחופי הים של הרצליה.

חינוך

בשכונת נחלת עדה, אמנם אין בית ספר ולכן עצם הקרבה המרבית לשכונת גן רש"ל, מאפשרת לתושבי השכונות לחלוק את בית הספר אילנות הממוקם בשכונת גן רש"ל.

אזורי בילוי

כאזורי בילוי , ניתן כאמור בקלות להתחבר דרך רחוב כנפי ישרים לדרך הבריגדה היהודית ולהגיע מרחוב ז'בוטינסקי, לפארק הרצליה, קניון שבעת הכוכבים, פארק גליל ים ועוד.

לסיכום

אנו בהחלט ממליצים על ביקור בשכונה הקסומה הזו.

למידע על מחירים , נכסים וייעוץ לגבי מכירה או קניית נכס בהרצליה, צוות ריל הרצליה ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

עידן אבו, וצוות REAL Herzliya 

בית אמיתי לנדל"ן.

idan passport
השאירו פרטים ונחזור בהקדם