שכונת נווה עמל - הרצליה

שכונת נווה עמל הרצליה

שכונת נווה עמל בשנים האחרונות צוברת תאוצה ותהודה בקרב משפרי דיור בהרצליה והסביבה, ככה זה שאת הבתים הישנים פוקדים זוגות צעירים ומשפחות שמוצאים מפלט מהרעש של העיר לתוך שפע של הזדמנויות נדל"ן באווירה כפרית, מתחדשת משפחתית. 

תוכן עניינים

בהרצליה של היום קשה קצת יותר למצוא בתים ישנים למכירה, מאחר ובעשור האחרון וממש בכתיבת שורות אלה, כל פיסת אדמה בנווה עמל תזכה להיענות וביקוש. אנחנו בסוכנות הנדל"ן ריל הרצליה, מבינים באמת את השכונה ולאן באמת פניה מועדות.

קצת על השכונה

על מושב גבעת חן שמעתם? תתפלאו אבל רחובותיה המזרחיים של שכונת נווה עמל – רחוב פורצי הדרך למשל גובל בשדות המושב הפסטורלי, מושב שכולו בגודל שכונת נווה עמל במלואה כ-1400 דונמים. עוד גובלת נווה עמל במערב בכביש דרך ירושלים, בצפון עם שכונת יד התשעה – שביב ובדרום מאזור רחוב "גיל" עם השדות הפתוחים של תע"ש. 

נווה עמל נהנית ממיקום אידאלי ובקרבה לעיר רעננה, לנתיבי כביש 531 ותוך זמן קצר ניתן להתחבר לכביש הבריגדה היהודית ולחצות את הרצליה לאורכה עד לחופי הים של הרצליה.

איזה נכסים תוכלו לקנות בנווה עמל ?

בתים למכירה בנווה עמל הן המוצר ככל הנראה המבוקש ביותר. אבל מגרשים לבניה או דירות למכירה בנווה עמל אלו גם מוצרים מבוקשים במיוחד לאור אפשרויות התכנון ותכנית בניין העיר (תב"ע) של נווה עמל, המאפשרת לבנות בתים צמודי קרקע רחבי היקף, בד"כ כ-70% בניה בשטח עיקרי לצד שטחי שירות ואפילו בריכות שחיה. עוד מאפשרת תכנית בניין העיר באזורים מסוימים בנווה עמל לבנות על כל חצי דונם בנווה עמל 2 בתים.

בין רחובותיה המעגליים של שכונת נווה עמל, כדוגמת רחוב בורוכוב או קיבוץ גלויות, בהם תמצאו צמודי קרקע, קיימים רחובות בצביון בניה של בנייני קומות. כך, בצפון שכונת נווה עמל, ברחוב טנא, התפוח, תמר , רחל והסביבה, תמצאו דירות בנות 3 ו-4 חדרים. מרבית הדירות הללו נבנו אי שם בשנות ה-90, כך שקיימים ברובם ממ"דים אך ללא מעליות. דירות למכירה בנווה עמל הן מוצר מבוקש, קיימות דירות גן ודירות גג לצד דירות רגילות בעלי אופי מיוחד וכובש. לצד רחובות אלה, תמצאו את גינת טננבאום. גינה ירוקה ממש בלב האזור השקט והקהילתי.

מחירי בתים בנווה עמל

תמחור בית פרטי זו לא משימה שכדאי לעשות לבד מומלץ מאוד ורצוי להיעזר באנשי מקצוע המבינים את משמעות הרחובות בנווה עמל, השיפוץ או המבנה המיוחד של כל בית ובית. אלו הם פרמטרים חשובים לפני החלטה על מכירה. כמו כן, תמחור שגוי עשוי לגרום למכירה בחסר והפסד כספי ניכר ומאידך, תמחור גבוה מידיי עשוי לגרום לנכס להיות בעל חיי מדף ארוכים במיוחד.

אפשר לומר כי מחירי הנכסים בנווה עמל שמרו על יציבות מסוימת לאחר גל עליות שהתרחש לפני כעשור, אולם כיום בתקופה של אחרי הקורונה, אנו בסוכנות הנדל"ן ריל הרצליה הרגשנו וחווינו את ההשפעה של הביקושים אצלנו באופן בו רוכשים פוטנציאליים מוכנים לשלם גם מעבר למחירי שוק רגילים אך תמיד הרגשנו במיוחד בשכונת נווה עמל כי לסיוע שלנו יש ערך בקבלת החלטות, בייחוד שמדובר בשכונה בה לא פעם תיתקלו בסוגיות מורכבות בעסקה. למשל, תשלומים פתוחים לרשות מקרקעי ישראל, חריגות בניה, מגרשים ללא הסכמי שיתוף וכיו"ב.

חינוך בנווה עמל

נווה עמל ידועה בטיב החינוך כחלק מן המסגרות האיכותיות של העיר הרצליה. כך, בית הספר לאומנויות גורדון ממוקם בשכונת נווה עמל. בית הספר גורדון הנו בית ספר יסודי ממלכתי.

לסיכום, שכונת נווה עמל בהחלט נותנת מענה לאוהבי העיר המעדיפים לחוש בכפר.

idan passport
השאירו פרטים ונחזור בהקדם