שכונת הרצליה הצעירה

שכונת הרצליה הצעירה

שכונת הרצליה הצעירה נמנית כאחת מן השכונות היוקרתיות והמבוקשות ביותר בהרצליה ובאזור השרון. שמה של שכונת "הרצליה הצעירה", הוענק לשכונה מפאת שמם של 4 בניינים אשר נבנו בתקופת ראש העיר, פסח יפהר (ראש העיר הראשון של הרצליה) אשר כיהן בתפקיד בין השנים 1959-1966 ובהיותו ראש עיר, נבנו בתחום השכונה 4 בניינים שיועדו לטובת זוגות צעירים. מכאן, הזמן עשה את שלו ועם השנים, אפשר לומר שתחום השכונה התרחב ולתוכו "נבלעו" אזורים סמוכים כגון: שיכון דרום , בוא קיימות דירות קטנות המיועדות כיום לפינוי בינוי מקיף. כמו כן, שכונת הפועלים אשר השתרעה מרחוב ארלוזורוב, בצפון ועד לשיכון דרום ובמזרח גבלה עם רחוב בן יהודה, גם כן אוחדה עם שכונת הרצליה הצעירה שאתם מכירים היום.

תוכן עניינים - שכונת הרצליה הצעירה ​

הרצליה הצעירה - הקדמה

היום ניתן להבחין בהרצליה הצעירה בשל שיוך לבית הספר היסודי "לב טוב" הרצליה, בית ספר לב טוב, נמנה מבתי הספר היסודיים הטובים בעיר. לא בכדי, בית ספר לב טוב מושך אליו אוכלוסיה איכותית השואפת להתגורר בתחום הרצליה הצעירה. דירות למכירה בהרצליה הצעירה, הפכו למוצר מבוקש. 

הרצלייה הצעירה, בעיקר בנויה במרקם עירוני של בניינים נמוכים כ-3 קומות , בניינים מדורגים וצמודי קרקע וקוטג'ים בהרצליה הצעירה הן המוצר המבוקש ביותר. 

אופי האוכלוסיה

שכונת הרצליה הצעירה מונה אוכלוסיה צעירה בעיקר, כשמה. האוכלוסיה המבוגרת אט לאט עוזבת את השכונה לטובת שיפור דיור לשכונות הסמוכות כמו שכונת צמרות הרצליה – בה נהנים התושבים מבניינים רבי קומות עם נוף עוצר נשימה ולצד בריכה וחדר כושר, נווה אמירים ואפילו פונים למשרדנו ( ריל REAL Herzliya, בהנהלת עידן אבו) בקשות לאיתור נכסים למשפרי דיור בקרב האוכלוסיה המבוגרת מהצעירה לדירות מיוחדות או פנטהאוזים בשכונת גליל ים החדשה. גם בקשות לדירות בהרצליה הילס, שם איכות החיים לאוכלוסייה המוגרת מטיבה עם שפע של אפשרויות כגון מתחם כושר ובריאות, בתי קפה ועוד.

בתים פרטיים למכירה בהרצליה הצעירה

מידיי פעם ופעם, יוצאים למכירה נכסים בעלי פוטנציאל עצום לשיפוץ והשבחה או משופצים ומוכנים למגורים בהרצליה הצעירה ולקוחותינו נהנים מהשירות שלנו ומקבלים מאיתנו התראה ראשונים על הנכסים.

גם בעלי נכסים רבים המעוניינים למקסם את המכירה ולצאת לתהליך של מכירה וקניה במקביל בהרצליה ותחום השכונות הסובבות את העיר, נהנים משירות כוללני ואמיתי כחלק ממעטפת השירותים שאנו מעניקים ללקוחות REAL Herzliya.

לאור רמת החינוך הגבוהה בבית הספר היסודי לב טוב ולאור חטיבת הביניים המצוינת – חטיבת זאב בהרצליה, אוכלוסייה צעירה תמשיך למלא את השכונה הצעירה ! 

יש להדגיש כי האופי השכונתי מאופיין ברמת קהילתיות גבוהה ומגובשת, תראו גינות ציבוריות נפלאות ברחבי השכונה המטופחת. אפשר לומר שהרצליה הצעירה היא מעין יישוב בתוך העיר הרצליה.

אנו מלווים מוכרים ומשפרי דיור בהרצליה הצעירה ונשמח לעמוד לשירותכם למכירה או קנייה של נכס בהרצליה והסביבה. לשירותכם תמיד , עידן אבו, וצוות ריל REAL Herzliya – בית אמיתי לנדל"ן!

idan passport
השאירו פרטים ונחזור בהקדם