טיפים למכירת דירה

טיפים למכירת דירה

כיום יש מספר דרכים למכירת בית, לעיתים המוכרים מחפשים דרכים יצירתיות למכירת הדירה כמו; טיפים למכירת דירה לפי הקבלה (לפי מספר הבית, באיזה חודש הבית יימכר יותר מהר), טיפים מיסטיים למכירת בית (בדיקה לפי תאריך הלידה של בני הזוג ולפי גאומטריה האם המספר יצא הצלחה עם מכירת הדירה). הטיפים הללו לא הוכחו כמצליחים ולשמחתנו מעטים הפעמים שבהם המוכרים משתמשים בהם. אנשים שמעוניינים למכור את דירתם בצורה יסודית ומסודרת פונים למתווך נדל"ן מקצועי מבית REAL בהנהלת עידן אבו. ולמה אתם בטח שואלים? למכור בית לבד או למכור בית ללא מתווך זה לא עניין של מה בכך. בטיפים הבאים תבינו בדיוק למה דרוש איש מקצוע לתהליך מכירת הנכס.

תוכן עניינים - טיפים למכירת דירה​

1. מכירה בראש שקט

יהיה קשור בכם- האם אתם באמת בטוחים שאתם מעוניינים למכור ? עליכם להחליט ולהרגיש לפני מכירת הבית האם אתם בשלים לזה. חשוב לבדוק את כל הדברים הללו מראש כדי לדעת שאתם בוודאות מוכרים ומכאן והלאה נשאר רק למצוא קונים אמיתיים לדירה או לבית שלכם. הרבה פעמים אנשים מעלים פרסום דירה לבד על מנת לדעת בכמה אפשר למכור את הבית או מה שווי השוק של הדירה. לצאת למכירה ללא כוונה אמיתית למכור תייצר אנטי כלפי הנכס בשוק הנדל"ן המקומי ועשוי אף להוביל אתכם לבזבוז מיותר של משאבים וזמן ואפילו להיות חשופים לתביעות במקרים בהם לא תנהגו בתום לב.

2. שירותי תיווך למכירת נכס

קשור לחשיבות בהקדשת זמן לראיין מתווכי נדל"ן בהרצליה. חשוב שסוכנות נדל"ן לא רק תהיה כהגדרה, אלא תנסו להבין מי הולך לטפל עבורכם במכירה. לא פעם, סוכנויות נדל"ן עובדות בשיטת פירמידה, בה מנהל המשרד לא עובד פיזית על הנכסים. תיווך נדל"ן זה מקצוע בו יש טובים יותר ופחות. בחרו באיש המקצוע הנראה לכם אמין, מקצועי ועם הוכחות לעסקאות נדל"ן בהרצליה. בחרו לעבוד עם מתווך נדל"ן טוב בהרצליה, כזה שיוכיח וישכנע אתכם שעם עבודה איתו התוצאות יהיו לא פחות ממצוינות. בעזרת השירות שלנו, אנו מצליחים פעם אחר פעם להגיע לתוצאות שוברות שיאים במחירי הנכסים אותם אנו מוכרים וכל זאת באמצעות השיטות המיוחדת שלנו ב REAL .

3. תמחור הנכס

כל הטיפים לאחר מכן יהיה קשורים ושזורים זה בזה,  קשור בתמחור נכון של נכס – המטרה של התמחור היא יצירת עניין אצל מספר מקסימלי של קונים, כלומר שהמחיר המוצע יהיה גדול ב-5% מהמחיר סגירה. חשוב להקפיד לתמחר נכון ביחס לא רק ביחס לעסקאות שנעשו. אלא גם עסקאות שטרם השתכללו ברשות המיסים והכי חשוב , מתוך הסתכלות והבנה של איש המקצוע את הנכס המיוחד שלכם! עם תמחור מקצועי הדירה תייצר התעניינות ולא הפרש גדול בין מחיר ההיצע לבין מחיר המכירה. בשביל תמחור נכון והצעת מחיר לדירה- נדרש מתווך מנוסה וותיק שידע כמה הדירה שלכם שווה ביחס לשוק.

**השירות אינו מהווה שמאות כפי שמבוצעת על ידי שמאי מוסמך. 
אלא מאפשר לכם קבלת אומדן אפשרי לתמחור נכס על בסיס הניסיון שלי כמתווך מקרקעין עם העיר, השכונה / למידת נתוני הנכס הספציפי באמצעות נתונים החשופים לציבור באתרים ממשלתיים ואחרים ובמדיות השונות, ובכל מקרה השירות אינו בא להחליף ייעוץ שמבוצע על ידי שמאי מוסמך. 

4. פרסום דירה למכירה

הוא פרסום דירה למכירה במגוון אתרי המדיה – לאחר ניסיון עם עשרות קונים אנו יודעים איפה ומתי כדאי לפרסם את הדירה ובאיזה אופן נקבל הכי הרבה פניות רלוונטיות. חשוב לומר, שהכוח שלנו בתור משרד תיווך בהרצליה נובע ממאגר לקוחותינו הממוקד והעדכני. לעיתים ללא פרסום אנו יודעים לאתר עבורכם את הקונים המתאימים לנכס. קונים כאלה שישלמו את המחיר הטוב ביותר בין לקוחותינו, נמנים חברות שקונות נכסים בהרצליה, משקיעים שכל הזמן קונים ועוד משקיעים שלא מחפשים כל יום נכסים בלוחות. אם בכל זאת בחרתם למכור דירה ללא תיווך , יש לפרסם תמונות שיצולמו באיכות ובאור יום ובעדשה רחבה באיכות גבוהה. המשרד שלנו מציע חבילת צילום ללא עלות אשר כוללת רחפן מקצועי שמצלם את האזור, השכונה ובפרט הבית שלכם בהרצליה.

5. התנהלות נכונה עם קונים

הוא מענה נכון לקונים אמיתיים – קונים יש הרבה. יש גם הרבה עוד יותר מתעניינים. אבל קונים אמיתיים. יש מעט. באם קיבלתם הצעת מחיר אמיתית. חשוב לדעת לטפל ולהתמודד איתה. גם קונים המעבירים אליכם הצעת מחיר, חשוב להבין האם הצעתם אמיתית. מהם תנאי התשלום ומה הפינוי עליו נסוב המו"מ. יש דרכים מקצועיות לבדוק האם הקונה הוא רציני או יש לו כמה עסקאות במקביל שהוא רק מעביר הצעות ומחכה שמשהו יתפוס. חשוב לתשאל את הקונים מראש בנוגע ליכולת הכלכלית שלהם להיכנס לעסקה ומתי הם רוצים להיכנס לדירה שלכם. הטיפול הזה מתבצע באמצעות משא ומתן בין המוכרים לקונים, במסגרת השירות של משרדנו, עידן אבו בעלי המשרד התיווך ריל הרצליה – מגשר מוסמך ובעל הצלחות רבות בתחום המשא ומתן בייחוד בין קונים ומוכרים בהרצליה, יסייע לכם לצלוח שלבים אלה בתוצאות מיטיבות.

6. איך להכין בית למכירה

הכנת הבית לפני מכירה יעזור לכם בתהליך מכירת הדירה. חשוב לסדר בית לפני מכירה ולהכין את הדירה לקונים – הדוגמא של הכנת עוגה לפני ביקור קונים בדירה, אכן עשויה לעבוד. הדרך בה הרגש של בני האדם מחובר עם האופן בו בני האדם מקבלים החלטות הוכח מחקרית כמובהק. לכן, ריח טוב של אפייה יוצר תחושה נעימה של בית שכיף לגור בו. בבית הריח של הכנת העוגה בתנור מושך קונים להישאר בדירה ואפילו תתפלאו גם יגרום להם להתאהב בה. הדירה צריכה להיות נקייה, אם יש נזילות- יש לסדר הכל לפני קביעת סיורים בדירה, חשוב להבליט את התוספות הנחשבות בדירה- כמו מרפסת, מחסן או חנייה בטאבו. אם הדירה פונה לפארק אז להתחיל את הסיור משם ואז להתקדם לדירה. לתת לקונים להוביל את הסיור ולא אתם מובילים אותו. בעזרת יועץ נדל"ן מקצועי בהרצליה, הדירה שלכם תימכר טוב יותר. יועץ נדל"ן טוב ידע איזה פרטים יש לתקן טרם הסיורים ואיזה פריטים יש להבליט. יש לזכור כי לפני הסיורים יש להחליט איזה ריהוט נשאר בדירה ואיזה אתם לוקחים איתכם.

7. יצירת אטרקטיביות לנכס

במידת האפשר חשוב לנסות ולהראות את הדירה לכמה קונים בו זמנית- כלומר ליצור תנועה נכונה בנכס. יש לקבוע פגישות בהפרשים של 10-15 דקות כדי שהקונים הבאים יראו כי יש עוד מתעניינים- הטיפ הזה נותן לקונים להבין שהדירה אטרקטיבית וזה לא סתם עוד דירה שיושבת הרבה זמן במדף. מתווך הנדל"ן קובע את הפגישות עבורכם והוא זה שמתנהל מול הקונים- אתם רק צריכים לשבת בסלון ולהמתין. אולי אפילו לצאת לחופשה אנחנו כבר נמכור לכם את הבית בהרצליה!

8. מתי נכון להציע את הדירה למכירה

מומלץ על ידי סוכנות REAL להציג את הדירה באור יום – בשעות הקיץ מחשיך מאחור ויש לקבוע עם מתווך הנדל"ן שעות לפני שמחשיך כדי שהקונים יכלו לראות את הדירה בצורה המיטבית ולא למשוך לעוד פגישות נוספות. אולם, בשעות החורף מחשיך מוקדם ולכן ניתן לבצע סיורים בדירה בימי שישי.

9. אורך רוח במכירת הדירה

טיפ זה נוגע אליכם המוכרים- אם תחליטו למכור דירה לבד ללא תיווך, יש לגלות גמישות וסבלנות לאורך כל תהליך המכירה, לעיתים זהו תהליך ארוך ולא תמיד משיגים את התוצאה ביום. אך יש לזכור כי לא צריך להתפשר בגלל הלחץ – בעזרת יועץ נדל"ן מקצועי הוא יוכל תמיד לייעץ או לקבל את הטיפול המכירה ואז הכל יעבוד מהר יותר והתוצאות הטובות לא יאחרו לבוא. ההיגיון הוא, שסוכני הנדל"ן בהרצליה כולם יהיו חשופים לנכס שלכם מרגע הפרסום שלנו. אנו נשתף פעולה מהיום הראשון ונדאג לחשיפה גבוהה גם בקרב מאגר לקוחותינו ולכן המהירות והתוצאה יהיו מיטביות. כמו כן, יש לסכם דד ליין עם המתווך ולבדוק חיבור נכון ואמיתי שיוביל אותכם לתוצאות מידיות וטובות לשני הצדדים.

10. אפשרו לקונים להתחרות על הנכס שלכם

המומחיות שלנו כסוכני הנדל"ן ב-REAL  היא יצירת תחרות בין קונים- בעזרת מתווך נדל"ן הוא יוכל לקסם את הביקוש עבור נס מסוים ולהגדיל את הרווח האפשרי ובכך ליצור תחרות בין הקונים. טיפ זה נוגע לטיפ השביעי- קונים רבים מגיעים בסמוך וכך יש לנו כמה תעניינים- הוא מציג לאותם קונים את כמות המתעניינים, מחיר המבוקש בהצעות מחיר והכל תוך יצרת מצגי אמת. גישה זו תאפשר לעסקה מהירה ותיתן לקונים תחושת החמצה שהם צריכים לקנות את הדירה כי אם לא הם יפסידו. בנוסף- הוא יציג להם נותנים עד כמה הדירה שלכם היא עסקת מציאה.

טיפ בונוס - היעזרו במתווך נדל''ן מקצועי למכירת נכס

זה ככל הנראה הטיפ המשמעותי ביותר לקבלת התוצאות המיטביות. מומץ להקדיש זמן במציאת סוכן נדל"ן מקצועי. עבדו עם יועץ נדל"ן אשר הצליח לשכנע אתכם, אם אתם השתכנעם, כך גם הוא ישכנע את הקונים לקנות את הדירה שלכם. שאלו אותו מהן שיטות העבודה שלו, מה התוצאות שהוא השיג עד כה בענף ואל תתפשרו בבחירה זו. משרדנו, ריל הרצליה בהנהלת עידן אבו, הוכיח ומוכיח פעם אחר פעם את היכולת לביצוע עסקאות מוצלחות ללקוחותינו , תוצאות מיידיות, מהירות ויעלות. 

נשמח לעמוד לשירותכם, 

עידן אבו, וצוות ריל הרצליה 054-5326522

בית אמיתי למכירה, קניה והשכרת נכסים

idan passport
השאירו פרטים ונחזור בהקדם